Bize Ulaşın

0 (216) 375 35 93 0 (530) 288 01 82

On Beş yılı aşkın bir süredir mermer sektöründe hizmet veren firmamız, üstün üretim kalitesini, müşteri memnuniyetini ve isteklerini hedef alarak, seçilmiş profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticarette dürüstlük ilkesini benimseyerekten bugün sektöründe Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır.

Ürünlerinde sağladığı kalite, kullandığı çağdaş üretim teknikleri ve ticari itibarı ile sektöründeki fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Firmamız Türkiye’de faaliyet göstermiş olan Praktiker, Leroy Merlin, Baumax, Tekzen gibi zincir Yapı Marketi gruplarına tedarik hizmeti vermiştir.

Satış hattında bulunan ürün guruplarını her zaman stoklu çalışmaktayız.Şehir dışı bayilerimize 24-48 saat arasında malzeme ulaştırıp anlaşmalı kargo ve ambarlar ile nakliye maliyetlerini minimuma indiriyoruz.İstanbul da ise Pazartesi,Çarşamba,Cuma Anadolu Yakası Salı,Perşembe,Cumartesi avrupa yakasına kendi araçlarımızla ücretsiz sevk ediyoruz.

Fileli Mermer ve Traverten ürünlerinde aylık olarak düzenlediğimiz kampanyalarla bayilerimizi destekliyor, son tüketici dışında onların da proje işlerinde yer almalarını sağlıyoruz